Bursa Mehteran Takımı

Mehter ekibi ile özel gün ve gecelerde sizlere farklı bir ayrıcalık yaşatmaktayız. Uzun zaman sizlerin ve davetlilerinizin hafızalarında kalacak organizasyonlar oluşturmaktayız. Toplumun gönlünde ayrı bir yer tutan mehter ekibi ile organizasyonlarınızı coşkulu bir ortama kavuşturmaktayız.

Mehteran ekibi ile sizleri Bursa mehteran grubu ile birlikte  kısa bir tarih yolculuğuna geçmişe götürüyoruz. Sizlerde profesyonel mehter takımı kiralama için bizi arayabilirsiniz.

En düşük 8 kişiden oluşan mehteran grubu 50 kişiye kadar yükselebilmektedir. Bursa Mehteran fiyatları  kişi sayısına göre belirlenmektedir. Gidilen şehrin uzalığına görede farklılık arzetmektedir. Mehter grubu kiralama konusunda detaylı bilgi için bizi arayın.

Mehter takımı kiralamak istediğinizde Bursa’nın  tüm bölgelerinde Sizlere hizmet veriyoruz. Bize ulaşınız Bursa’da profesyonel mehter takımı arıyorsanız bizi arayın size fiyat bilgisi verelim. 120 kişilik Türkiye’nin en büyük mehter takımı olan Bursa mehter  takımı tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Bursa mehter takımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa mehter kiralama  takımı için bizlerden  telefon numaramızı arayabilirsiniz.
Geçmişten günümüze kültürel bağlantı oluşturan mehter takımı hizmetimizi Bursa  için de hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz düğün organizasyonu, dini sünnet, kına gecesi, dini nişan ve özel açılış mehter takım organizasyonlarını kapsamaktadır.

Mehteran takımlarımız hepimizin bildiği başladığında tüylerimizi diken diken eden mehter marşlarımızı söyler ve düşmana bugün de olduğu gibi korku salmakta ve organizasyon tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir